Anna Uchniewska

Anna Uchniewska – stomatolog, trener i coach.
Specjalizuje się w technikach zmniejszania strachu oraz kontroli stresu. Stosuje wiele uzupełniających się metod,
dzięki czemu może dopasować sposób pracy do indywidualnych potrzeb klienta.
Zajmuje się pomocą pacjentom z dentofobią, przeciwdziałaniem wypaleniu zawodowemu, oraz pracą z psychosomatycznymi skutkami stresu. W skrócie nazywa to, co robi „przywracaniem uśmiechu”. Chodzi zarówno o ten zewnętrzny i widoczny uśmiech który leczy jako stomatolog, jak i uśmiech wewnętrzny, który nosimy w sobie – radość życia, optymizm oraz pogodne podejście do przeciwności losu.
Praktykuje głownie indywidualnie, prowadząc sesje coachingowe wykorzystujące elementy TLT (Time Line Therapy), NLP kinezjologii, hipnozy oraz technik oddechowych.
Tworzy indywidualne programy wykorzystując wiedzę z licznych szkoleń i warsztatów z zakresu psychologii, psychosomatyki, treningu uważności (Mindfulness) oraz pracy z podświadomością.
Aktualnie szkoli się również w Akademii Coachingu Kryzysowego, aby móc skutecznie pomagać również osobom przechodzącym kryzys.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM