KOMU POMAGAMY?

Tobie 🙂
Zajmiemy się każdym problemem, który Cię martwi.

Naszą specjalnością jest oswajanie stresu i praca z lękiem. Zajmujemy się więc psychosomatyką fobiami strachem.
Problemami rodziny, takimi jak kryzys małżeński, uzależnienia, przemoc domowa.
Możesz zgłosić się do nas po utracie pracy albo jeśli masz problem z mobbingiem.

Nasza nietypowa działalność, ale bardzo ważna to opieka nad osobami z problemami niezdefiniowanymi, trudnymi do nazwania lub zdiagnozowania, co powoduje u nich duże stresy.

Możesz tez otrzymać pomoc – głównie psychologiczną, ale tez czasem medyczną, w przypadku chorób rzadkich. Jesteśmy tez przygotowani do porad dla osób szczególnie uzdolnionych, uczących się w trybie indywidualnym lub osiągających ponadprzeciętne wyniki w różnych dziedzinach i w związku z tym również poddanych presji środowiska.

Jeśli męczy Cię poczucie zagubienia, brak sensu życia, wydaje Ci się że dopadną Cię wszystkie choroby i nieszczęścia, nie wiesz co robić i nie umiesz dalej tak żyć – to nie tylko Ty tak masz.

Zdarzają się też bankructwa firm i trudności ze spłatami kredytów. Zmienia się cały nasz świat jaki znaliśmy. Przetrwanie w korporacji jest trudniejsze niż zwykle, a założenie własnej firmy to też i własne ryzyko.
Duże zmiany są już teraz, a nadchodzą następne i z nimi przejściowy, ale trudny czas dla nas wszystkich.

Ostatnio coraz więcej jest problemów związanych z koronawirusem, obawa przed zarażeniem i powikłaniami choroby. Możesz zadać pytania lekarzowi i rozwiać swoje wątpliwości.


Szukamy partnerów do współpracy, rozwijamy ofertę i dzielimy się z wami naszą pasją do życia i szukania coraz to nowych rozwiązań mimo przeciwności losu.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM