Regulamin cały tekst

aktualizacja 2020-04-19

Nasza praca polega na pomaganiu osobom i firmom w różnych trudnych sytuacjach. W tym celu działa ta strona www oraz inne projekty pod marką Uchniewscy sp z. o. o..

1. Prowadzimy porady online i osobiste.

2. Dostarczamy informacje o usługach pomocy dla osób i firm.

3. Pozyskujemy do współpracy najlepszych specjalistów.

4. Szukamy dofinansowania aby jak największa część porad była bezpłatna.

5. Tworzymy platformę do planowania i realizowania porad.

6. Jesteśmy aktywni w mediach społecznościowych.

w godzinach 9:00-19:00 w innych godzinach SMS)

Za całość obsługi odpowiada.

Uchniewscy Spółka z. o. o. Przy ul Czwartaków 16/1D w Płocku.

KRS 0000826212 REGON 385475199 NIP 7743252257 kapitał zakładowy 5000zl

Doradcy to osoby / firmy które z nami współpracują i udzielają porad oraz wsparcia.

Klient ? osoba która w dowolnej formie korzysta z programu wsparcia ?Pomagamy z pasją? w dowolnej formie

W najbliższym czasie z powodu epidemii koronawirusa przewidujemy wyłącznie porady on-line lub telefon i inne zdalne formy pomocy.

Zajmujemy się obsługą klientów przez naszych doradców. Udzielamy porad przez infolinię, maile oraz portale społecznościowe z adresów i formularzy podanych na stronie www.liniawsparcia.com

Udzielamy gwarancji co do kwalifikacji doradców, oraz co do terminowości i rzetelności porad, niestety nie możemy każdemu zagwarantować efektów porad, bo to zależy to od wielu czynników.

W przypadku osób kwalifikujących się do porad gratisowych porada odbywa się po zakwalifikowaniu klienta do porady bezpłatnej za pomocą stosownego formularza wymaganego przez grantodawcę. Dane tej osoby zostaną przekazane do obsługi przez grantodawcę na zasadach z nim ustalonych.

W przypadku osób zapisanych na porady płatne – porada odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty.

Z przyczyn oczywistych nie ma możliwości zwrotu zakupionej usługi (są to dobra niematerialne), w razie sprzedaży towarów zasady zwrotu i reklamacji będą obowiązywały adekwatnie do obowiązujących przepisów prawa.

Jest możliwość zwrotu gotówki za niewykorzystane porady do 48 godzin przed poradą 100% ceny a w terminie późniejszym 50% ceny porady. Zwrot nie dotyczy poniesionych już do tego czasu realnych kosztów przygotowania porady.

Reklamacje i uwagi oraz nietypowe zamówienia proszę kierować na tel 536222223 lub do https://www.facebook.com/akademiaposwiadomosci/

Reklamacje rozpatrujemy maksymalnie w terminie 14 dni.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM