REJESTRACJA PORADY

Do wyboru:

Psycholog | Coach | Lekarz | Doradca – telefon, mail, komunikator, chat, indywidualne zamówienia, osobiste spotkania.

Na infolinii możesz dowiedzieć się jak możemy pomóc w Twojej sytuacji. Wstępnie wyjaśnimy jakie są formy i terminy porad. Trudniejsze sprawy wymagają wielu spotkań, oraz pomocy z innych źródeł – nie tylko u nas i o tym też opowiemy i podamy Ci konkretne informacje co i jak zrobić. Jeśli potrzebujesz darmową obdukcję podpowiemy jak ją uzyskać w całej Polsce. Dla osób które mają nietypowe problemy – mamy nietypowe porady 🙂

Po ustaleniu u kogo i jaki tryb porad potrzebujesz możesz ustalić terminy i zapytaj oczywiście o zniżki oraz promocje.


Zarejestrować się na poradę można w dowolny sposób (tel 536115555 mail itp) jednak polecamy korzystanie z naszego kalendarza, bo daje Ci to możliwość sprawdzenia wolnych terminów a nam ułatwia gospodarowanie wolnymi terminami online.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się z naszym regulaminem. Link do kalendarza poniżej.

Po kliknięciu przycisku REZERWUJ nie dokonujesz od razu zakupu. Jest tam odnośnik do kalendarza, oraz pełnego opisu usługi, jej czasu trwania i osoby która ją realizuje. Po zapoznaniu sie z opisem wybierasz termin i dokonujesz zakupu konsultacji.

X
wpChatIcon
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć cookies?
Cyberbezpieczeństwo
ROZUMIEM